ПЗА 25-240 патчты жалғаушы қысқыш

- Тапсырыс бойынша
- Коды:102573
Жіберу 14 сәуір 20262 232,30 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
А және АС типті жалаңаш сымдарды жалғау, сондай-ақ ССП монтаждау кезінде нөлдік талсымды қайта жерге тұйықтау үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Ұзындығы | 63 мм |
| Ені | 59 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 278ж |
| Биіктігі | 67мм |
| Бұрандалардың саны | 2 |
| Еселігі | 8 дана |
| таза салмақ | 0.28375 кг |
- Бағасы: 2 232,30 ₸

