ПЗА 16-70 патчты жалғаушы қысқыш

- Бар
- Коды:66862
578,90 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
А және АС типті жалаңаш сымдарды жалғау, сондай-ақ ССП монтаждау кезінде нөлдік талсымды қайта жерге тұйықтау үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ұзындығы | 42 мм |
| Ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Болт басы (мм) | 14 |
| Бұрандалардың саны | 1 |
| Еселігі | 12 дана |
| таза салмақ | 0.06125 кг |
- Бағасы: 578,90 ₸

