Монтаждау ролигі РМ-7-0

- Тапсырыс бойынша
- Коды:61077
Жіберу 14 сәуір 2026133 594,40 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр беру желілеріндегі сымдар мен найзағайдан қорғайтын арқандарды жөндеу, сондай-ақ оптикалық кабельдерді әуе желілерінің тіректері, теміржолдардың байланыс желілері, көшелерді жарықтандыру желілері және 500 м-ге дейінгі аралықтағы қалалық электр көліктері бойымен тарату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шығыршықтың диаметрі | 420 мм |
| Еселігі | 1 дана |
| Сымның максималды диаметрі | 34 мм |
| Жұмыс жүктемесі | 20 кітап |
| Бұзушы жүктеме | 37.5 кН |
| Сырғымалы жақ сымды жайғаннан кейін роликті траверстен алмай-ақ, оны алып тастауға мүмкіндік береді | Жабық мойынтіректер айналу осінің жинағын кірден сенімді қорғайды |
| таза салмақ | 10.1 кг |
- Бағасы: 133 594,40 ₸

