Подрозетниктерге арналған алмазды бұрғы SF-82/65 сериясы ПРОФИ

- Тапсырыс бойынша
- Коды:85565
Жіберу 24 мамыр 202622 867,20 ₸
+77750079548
- +7 (775) 007-95-48менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Розеткаларға арналған алмазды бұрғы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тесік диаметрі | 82 мм |
| Кесетін сегменттердің саны | 6 |
| Еселігі | 1 дана |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 65 мм |
| Жабдықтың минималды қуаты | 1.2 кВТ |
| Бұрғылаудың ең аз жылдамдығы | 1500 айн/мин |
| таза салмақ | 0.59 кг |
- Бағасы: 22 867,20 ₸

