Қысқа тұйықталуға және жерге тұйықталуға арналған адаптер АД-25

- Тапсырыс бойынша
- Коды:59944
Жіберу 14 сәуір 20263 049,60 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
кернеудегі ССП желісінде жөндеу және регламенттік жұмыстарды орындау кезінде жерге тұйықтауды бұру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Диаметрі | 25 мм |
| Ұзындығы | 11 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұрақты байланыс | 35мм |
| Еселігі | 10 дана |
| Сым қимасы | 16мм2 |
| ҚТ тогы (кА/с) | 4 |
| таза салмақ | 0.09643 кг |
- Бағасы: 3 049,60 ₸

