ПЗА 16-150 патчты жалғаушы қысқыш

- Тапсырыс бойынша
- Коды:59361
Жіберу 14 сәуір 20261 167,20 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
А және АС типті жалаңаш сымдарды жалғау, сондай-ақ ССП монтаждау кезінде нөлдік талсымды қайта жерге тұйықтау үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 55 мм |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Ені | 46 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Болт басы (мм) | 14 |
| Бұрандалардың саны | 2 |
| Еселігі | 10 дана |
| таза салмақ | 0.14917 кг |
- Бағасы: 1 167,20 ₸

