Кабельдік ролик РКН-140

- Тапсырыс бойынша
- Коды:59395
Жіберу 14 сәуір 202680 867 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельді траншеяда, кабель науаларында желінің түзу учаскелерінде домалату, монтаждау кезінде немесе жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде тартылған кезде кабельдің зақымдалуын болдырмайды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельдің максималды диаметрі | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шығыршықтың диаметрі | 120/56 мм |
| Айналу осьтеріндегі жабық мойынтіректер роликтің қызмет ету мерзімі ішінде бірқалыпты жұмысын қамтамасыз етеді | Роликтің конструкциясы кабельді басқа кабельдің үстінен өткізуге мүмкіндік береді |
| Шкивтер саны | 1 дана |
| Еселігі | 1 дана |
| Шығыр шығырының материалы | алюминий қорытпасы |
| таза салмақ | 6.05 кг |
- Бағасы: 80 867 ₸

