Кабельдік ролик РКУ-140

- Тапсырыс бойынша
- Коды:59396
Жіберу 14 сәуір 2026161 576,60 ₸
+7 (777) 557-18-18
менеджер Асель
- +7 (775) 007-43-56менеджер Руфина
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кабельді траншеяға, желінің бұрылу бұрыштарындағы кабель науаларына орнату немесе жөндеу кезінде кабельді жайып шығару, орнату кезінде немесе жөндеу кезінде тартылған кезде кабельдің зақымдалуын болдырмайды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | КВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельдің максималды диаметрі | 140 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Шығыршықтың диаметрі | 120/56 мм |
| Айналу осьтеріндегі жабық мойынтіректер роликтің қызмет ету мерзімі ішінде бірқалыпты жұмысын қамтамасыз етеді | Роликтерді арнайы түйреуішпен бекітуге арналған ілмектер түріндегі түйіндер |
| Шкивтер саны | 3 дана |
| Еселігі | 1 дана |
| Шығыр шығырының материалы | алюминий қорытпасы |
| таза салмақ | 11.5 кг |
- Бағасы: 161 576,60 ₸

